Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Mokre

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 24 Październik 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą

1. Dziś XXX Niedziela Zwykła.
    Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 7.30.
    Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.
    Po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie dla młodzieży i dorosłych przed sakramentem Bierzmowania.
  2. Dziś Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna 85. Tydzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”.
    Po Mszach św. zbiórka na potrzeby misji. Ofiary na ten cel zbierać będzie Młodzież Szkolnego Koła Caritas z Białochowa.
  3. Zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych na wspólną modlitwę różańcową – od poniedziałku do soboty o godz. 16.30, w niedzielę o godz. 11.30.
  4. W środę, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Nabożeństwem różańcowym o godz. 16.30.
  5. W czwartek, święto Śśw. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. Za tydzień XXXI Niedziela Zwykła.
    Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 7.30.
    Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Różaniec o godz. 11.30.
  7. Biuro parafialne – w sprawach administracyjnych – w tym tygodniu czynne we wtorek od godz. 17.45 i w piątek od godz. 17.45.
    Intencje mszalne można zamawiać po Mszach św. w zakrystii lub telefonicznie. W sytuacjach losowych proszę o kontakt telefoniczny.
  8. Do nabycia nowy nr tygodnika „Niedziela” – 6 zł.
  9. Serdecznie Zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca MAZOWSZE, który odbędzie się 21 stycznia 2022 roku w Grudziądz. Szczegóły na plakacie.
  10. W zakrystii i biurze parafialnym, można składać Wypominki za zmarłych – Jednorazowe i Roczne. Jednorazowe odmówimy 2 i 3 listopada, Roczne rozpoczniemy od I Niedzieli Adwentu.
    Plan Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych i Mszy św. zbiorowych z modlitwą w wypominkach jednorazowych podany jest w gablotkach i na stronie internetowej.
  11. Prosimy o zapoznanie się ze statusem grobów na cmentarzach parafialnych w Mokrem i Wielkim Wełczu i weryfikację danych w biurze parafialnym. Prosimy o potwierdzenie dokonanych rezerwacji oraz rezygnacji z miejsc.
    Zgodnie z Regulaminem, przypominamy o usunięciu drzewek, krzewów i ławeczek przy mogiłach oraz o zachowanie należnego temu miejscu porządku – na terenie i wokół Cmentarzy.
  12. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne i gospodarcze.
    Serdecznie dziękuję za opiekę nad naszymi kościołami i terenem przykościelnym.
    Zachęcamy i zapraszamy do włączenia się w troskę o nasz teren parafialny. Zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorem, p. Maciejem Szulcem – nr tel. 604 148 985.

Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Szczęść Boże!

Mokre
Niedziela - godz. 8.00, 12.00
Tydzień - 17.00

Filia w Wielkim Wełczu
Niedziela - godz. 10.00

Pół godziny przed Mszą św.